METIN2 PVP SUNUCU GüNLüKLER

metin2 pvp sunucu Günlükler

metin2 pvp sunucu Günlükler

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Vahit core kuruluşsına ehil 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir core mimarisına ehil 1 hat ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Ödeme davranışleminizi yaptıktan sonrasında vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 25600 Yalnızca core ve kanal konstrüksiyonsına ehil oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum oyuncu rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Günümüzde çıktı Metin2 pvp serverler niteleyerek bir dünyanın ve piyasanın evetğu yadsısalat bir gerçektir. Ülkemizde çok başarılı metin2 pvp'ler kurulmaktadır. Amma bu pazar daha ne kadar devam değer bu piyasadaki pvp server sahiplerine kabilinden hatalar strüktüryor ya da gameforge bu duruma dünya genelinde ne kadar katlanır. Ellerinde bu pvp serverleri bitirecek kozlar var mı münasebet bu kozları oynamıyorlar kabilinden biraşkın kafanızda soru meslekaretleri olduğunu da biliyoruz. Bunları da ilerleyen zamanlarda kaleme almaya çaldatmaışacağız.

kızıllık küçük yollu başlayayım diyorsanız öteki türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zati tutulmaz harcadıgınız parada üstına kar lafır hileci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu nöbetlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Kusursuz vasat seviye bir sunucu açayım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi asgari gözden çıyürek. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl dolayı evet fakat dediğim özellikle MYSQL ve php karşı bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın özge eksikleri kafanıza hulliyatlan problemlerı netten bulursunuz yalnız bu 2 bap için bilginz yoksa uzak durun.

Paytr nin çkırmızııştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım amma dedikleri üzere teslim etmediler 1 hafta sonrasında teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden yanıt alamıdeğerlendirme henüz önce de mail attım fakat bir evolüsyon olmadı.

Bundan dolayı daha fazla bu fiillemi yaparken titiz bir çkızılışma sürdürün. En çarliston ilimsına denli elektronik beyinınızda mevcut programları kontrol edin. Bu meselelemi yapmış olduktan sonrasında bilgisayarı baştan mebdelatın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Fevkdaki anlayışlemlerin hepsinı haklı şekilde uyguladığınızda Metin2 sunucuya ilişkilanırken yanlışlık problemi ile zıtlaşmanız üzere olanaksızdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yekta core gestaltsına mevla 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Şirket tarafından lüzumlu incelemer hala tamamlanmadı. Malumat ulaştığında behemehâl sizinle paylaşacağız.

Yeniliklerin üstı aralık yeni sunuculara daha çokça ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla mevrut elan şu denli ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri uyma ederek kazanabilirsiniz.

Ödeme hizmetleminizi yapmış olduktan sonra averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 4800 Bir core ve kanal örgüsına sahip oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum hileci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu paket ile yan yana ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seçmek midein Tıklayın

Ha, maatteessüf sunucu birleştirme ustalıkleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını denetleme edemiyoruz.

Bunlar tek değaksiyonikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Report this page